Koberec Craft 23270-276 béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 549 Kč
Zajímavý abstraktní design, velmi dobrá kvalita a snadná údržba. To jsou hlavní pozitiva moderního kusového koberce Craft, který byl vyroben ze 100% polypropylenu, který byl následně upraven... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 549 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zajímavý abstraktní design, velmi dobrá kvalita a snadná údržba. To jsou hlavní pozitiva moderního kusového koberce Craft, který byl vyroben ze 100% polypropylenu, který byl následně upraven technologií heatset. Tento koberec do domácnosti potěší ale také vyšší hustotou vlasu nebo například antistatickou úpravou. ▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková výška: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 2,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá,Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Craft |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Béžová,Krémová | Šedá,Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Craft | Craft — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |