Koberec Dynasty 15 černý do fotobudky
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 280 Kč
Koberec s příjemným odstínem vyrobený z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi rozhodně nebudete litovat. ▪ výška:. Cca 8,5 mm ▪ Celková hmotnost:. Cca 1,40 kg/m2 ▪ materiál 100%... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 280 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec s příjemným odstínem vyrobený z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro jeho koupi rozhodně nebudete litovat.
▪ výška:. Cca 8,5 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,40 kg/m2
▪ materiál 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Dynasty |
| Tvar | Atyp |
| Rozměr | 150x250 cm |
| šířka | 150 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Černá | Černá — Jednobarevné koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Dynasty | Dynasty — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 150x250 cm | 150x250 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Atyp | Atyp — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |