Koberec FD Lush Secesjo P Antracyt
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 202 Kč
Isfahan je bohatá kolekce koberců, která se vyznačuje širokou škálou barev a její design je stejně různorodý. Isfahan jsou elegantní, nadčasové koberce, které zdůrazní charakter každého interiéru.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 202 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Isfahan je bohatá kolekce koberců, která se vyznačuje širokou škálou barev a její design je stejně různorodý. Isfahan jsou elegantní, nadčasové koberce, které zdůrazní charakter každého interiéru. Jejich vysoká kvalita je dosažena díky provedení ze 100% vlny.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková výška: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 2,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% Vlna
Parametry
| Barva | Šedá,Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Lush |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Šedá,Stříbrná | Šedá,Stříbrná — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Lush | Lush — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |