Koberec FD Optimal Nestore granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 384 Kč
Kolekce koberců Optimal osloví ty, kteří hledají jedinečné doplňky v retro stylu. Designy inspirované módou 60. let 20. století jsou založeny především na botanických a květinových motivech v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 384 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Optimal osloví ty, kteří hledají jedinečné doplňky v retro stylu. Designy inspirované módou 60. let 20. století jsou založeny především na botanických a květinových motivech v klasických béžových, hnědých a bordó barvách, ale na své si přijdou i ti, kteří upřednostňují modernější styl. Všechny koberce v této kolekci jsou vyrobeny z tepelně upravené příze, díky čemuž jsou velmi příjemné na dotek a snadno se o ně stará při každodenním používání. ▪ výška vlasu: 6 mm
▪ celková výška: 8 mm
▪ Hustota tkaní: 224 000 bodů/m²
▪ hmotnost: 1,80 kg/m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá,Červená,Bordová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | FD Optimal |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Modrá,Červená,Bordová | Modrá,Červená,Bordová — Orientální koberce |
| délka: 70 cm | 70 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: FD Optimal | FD Optimal — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 50x70 cm | 50x70 cm — Orientální koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |