Koberec GOLD 042/22 bordó
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 826 Kč
Klasické koberce z kolekce GOLD jsou velice dobrou volbou. Krásná paleta barev harmonicky zkombinovaná v kombinaci s klasickým dekorativním motivem dodá interiéru vyniknout prestiži a luxusu. Koberce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 826 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Klasické koberce z kolekce GOLD jsou velice dobrou volbou. Krásná paleta barev harmonicky zkombinovaná v kombinaci s klasickým dekorativním motivem dodá interiéru vyniknout prestiži a luxusu. Koberce dokonale ladí se stylovým a klasickým nábytkem. Současný design však stále častěji navrhuje spojit tradici s moderností. Takto budou Vaše domovy originální a jedinečné.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,35 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Vícebarevná,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Gold |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Vícebarevná,Červená | Vícebarevná,Červená — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Gold | Gold — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |