Koberec Hanse Home Beach Tilos krémový / šedý / antracitový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 082 Kč
Koberce z kolekce Beach jsou navrženy tak, aby zvládly i náročnější podmínky – díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům jsou ideální nejen do interiéru, ale také na terasu, balkon či do zimní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 5 082 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Beach jsou navrženy tak, aby zvládly i náročnější podmínky – díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům jsou ideální nejen do interiéru, ale také na terasu, balkon či do zimní zahrady. Jejich moderní a atraktivní design dodá prostoru svěží vzhled, zatímco snadná údržba – vysávání nebo otření vlhkým hadříkem – zaručí praktičnost při každodenním používání. Kolekce Beach spojuje funkčnost, odolnost a styl v jednom – ať už si vyberete kterýkoli prostor. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 8 mm
▪ Hmotnost: 1,80 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Krémová,Antracitová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Beach |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Antracitová,Šedá | Krémová,Antracitová,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Beach | Beach — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |