Koberec Hanse Home Luxor Reni červený / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 327 Kč
Kolekce Luxor přináší krásné orientální koberce v klasických barevných kombinacích, které umožňují jejich všestranné využití. Krátký vlas a kvalitní zpracování zaručují nejen elegantní vzhled, ale... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 327 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 383 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Luxor přináší krásné orientální koberce v klasických barevných kombinacích, které umožňují jejich všestranné využití. Krátký vlas a kvalitní zpracování zaručují nejen elegantní vzhled, ale také odolnost a snadnou údržbu. Díky pevným vláknům je tento koberec mimořádně trvanlivý a snadno se čistí, čímž poskytuje pohodlné a praktické řešení pro každý interiér. Ideální doplněk, který přidá do vašeho domova šarm a luxus.
Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 8 mm
▪ Hmotnost: 1,55 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Luxor |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 57x90 cm |
| šířka | 57 cm |
| délka | 90 cm |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Podklad | juta |
| Lemování | ano |
| Třásně | Bez třásní |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Země původu | Egypt |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Celková výška | 8 mm |
| Typ koberce | Střižený vlas |
| Určení dle místností | Domácí využití - chodba, pracovna |
| Celková váha | 1550 g/m2 |
| Využití | Vnitřní |
| Šířka | 57 cm |
| Délka | 90 cm |