Koberec Hanse Home Mirkan Parun Täbriz krémový / šedý kruh
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 2 015 Kč
Kolekce Mirkan zaujme na první pohled jemným krátkým vlasem, jasnými barvami a bohatým orientálním designem, který vnese do vašeho domova teplo a charakter. Díky kvalitnímu zpracování a odolným... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 015 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 2 419 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Mirkan zaujme na první pohled jemným krátkým vlasem, jasnými barvami a bohatým orientálním designem, který vnese do vašeho domova teplo a charakter. Díky kvalitnímu zpracování a odolným vláknům jsou koberce z této kolekce nejen krásné, ale také praktické – odolné vůči běžnému opotřebení a jednoduché na údržbu.
Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 9 mm
▪ Hmotnost: 1,89 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Mirkan |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 160x160 cm |
| šířka | 1 cm |
| Celková váha | 1890 g/m2 |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Lemování | ano |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Hanse Home |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Země původu | Německo |
| Specifikace barvy | Šedá s nádechem do béžova |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Celková výška | 9 mm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 160 cm |