Koberec Horizon Vista
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 346 Kč
Kolekce koberců Horizon je dokonalým spojením moderního designu a praktičnosti. Tyto koberce vynikají svým originálním vzhledem, který je často doplněn jemným vzorem, což jim dodává osobitý... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 346 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Horizon je dokonalým spojením moderního designu a praktičnosti. Tyto koberce vynikají svým originálním vzhledem, který je často doplněn jemným vzorem, což jim dodává osobitý charakter. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly příjemný došlap, ideální pro bosé nohy, a zároveň byly nenáročné na údržbu. Vyrobeno z kvalitních materiálů, jako je polypropylen, jsou vhodné i pro alergiky. Kolekce Horizon přináší do každého interiéru nádech bohémské velkorysosti a moderní jednoduchosti. ▪ Výška vlasu: 15 mm
▪ Celková váha: 2,53 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 230 400 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Horizon |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Horizon | Horizon — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |