Koberec Kenitra G218A Ornament, krémový / světle šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 726 Kč
Koberce z kolekce Kenitra zaujmou svými jedinečnými vzory. Zapadnou do různých designů zařízení interiéru a budou skvělým doplňkem vaší ložnice či obývacího pokoje. Jsou vyrobeny z kombinace... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 726 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Kenitra zaujmou svými jedinečnými vzory. Zapadnou do různých designů zařízení interiéru a budou skvělým doplňkem vaší ložnice či obývacího pokoje. Jsou vyrobeny z kombinace polyesterové a polypropylenové příze s přídavkem stříbrné nitě, která dodává kobercům lesk a eleganci. ▪ Výška vlasu: 13 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,15 kg/m2 ▪ Materiál: 60% polypropylen, 40% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor,Pruhované vzory |
| Kolekce | Kenitra |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Kenitra | Kenitra — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Moderní vzor,Pruhované vzory | Moderní vzor,Pruhované vzory — Orientální koberce |