Koberec KILIM 7950/52933 geometrický šedý / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 969 Kč
Kolekce vlněných koberců KILIM je dokonalým spojením tradice a modernosti. Každý koberec je vyroben ze 100% přírodní vlny, která zaručuje odolnost na léta. Inspirací pro prezentované vzory bylo... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 969 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce vlněných koberců KILIM je dokonalým spojením tradice a modernosti. Každý koberec je vyroben ze 100% přírodní vlny, která zaručuje odolnost na léta. Inspirací pro prezentované vzory bylo lidové umění a design, který dává každému koberci jedinečný charakter a originalitu. Motivy a tradiční barvy přinášejí do interiéru nostalgii.
Další výhodou je jednoduchá péče, díky které je udržování koberců v perfektním stavu mimořádně jednoduché. Díky pečlivému zpracování je vlna odolná vůči oděru a zajišťuje dlouhotrvající kvalitu.
Koberce z této kolekce mají certifikát Oeko-Tex. ParametryMateriál: 100% přírodní bavlna
Výška vlasu: 10 mm
Celková hmotnost: 2,20 kg/m2
Parametry
| Barva | Bordová,Béžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Kilim |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Bordová,Béžová,Šedá | Bordová,Béžová,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Kilim | Kilim — Orientální koberce |
| Materiál: bavlna | bavlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Orientální koberce |