Koberec KLASIK 4174 d.red/d.cream
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 718 Kč
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim příjemný došlap. ▪ výška vlasu:. Cca 13 mm▪ Celková hmotnost:. Cca 3,30... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 9 718 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vysoce kvalitní kusový koberec s moderním designem na doplnění každého bytového interiéru. Hýčkejte své chodidla a dopřejte jim příjemný došlap.
▪ výška vlasu:. Cca 13 mm▪ Celková hmotnost:. Cca 3,30 kg/m2▪ materiál 50% vlna, 50% akryl
Parametry
| Barva | Krémová,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna,akryl |
| Umístění | Ložnice,Kuchyně,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Klasik |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 240x350 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 350 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Červená | Krémová,Červená — Orientální koberce |
| délka: 350 cm | 350 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Klasik | Klasik — Orientální koberce |
| Materiál: vlna,akryl | vlna,akryl — Orientální koberce |
| Rozměr: 240x350 cm | 240x350 cm — Orientální koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Ložnice,Kuchyně,Obývací pokoj | Ložnice,Kuchyně,Obývací pokoj — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |