Koberec LOTOS 531/110
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 550 Kč
Koberce a běhouny vyrobené z polypropylenu, tepelně upravené příze. Klasické vzory v univerzálních barvách obohatí váš jedinečný interiér. Dobré zpracování a velmi kvalitní příze zaručují odolnost a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 550 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce a běhouny vyrobené z polypropylenu, tepelně upravené příze. Klasické vzory v univerzálních barvách obohatí váš jedinečný interiér. Dobré zpracování a velmi kvalitní příze zaručují odolnost a dlouhé používání. Výrobek se snadno čistí, je odolný vůči slunečnímu záření, všem bakteriím a molům. Materiál: polypropylen
Celková hmotnost: 1,80 kg/m2
Výška vlasu: 9 mm
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | LOTOS |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 150x230 cm |
| šířka | 150 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá | Béžová,Hnědá — Orientální koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: LOTOS | LOTOS — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 150x230 cm | 150x230 cm — Orientální koberce |
| šířka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |