Koberec Marrakesh červeno - krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 006 Kč
Koberce Marrakesh jsou kolekcí koberců s klasickým designem. Už mnoho let se těší neutuchající popularitě. Vypadají skvěle v klasických interiérech, ale díky univerzálnímu designu doplní i interiér... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 006 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Marrakesh jsou kolekcí koberců s klasickým designem. Už mnoho let se těší neutuchající popularitě. Vypadají skvěle v klasických interiérech, ale díky univerzálnímu designu doplní i interiér zařízený v moderním stylu. Hustě tkané vlasy dělají vzory mimořádně jasnými a rafinovanými. Materiál koberců je polypropylenová příze Heat Set, odolná vůči deformaci a zabarvení, snadno se udržuje v čistotě. Díky tomu si koberce zachovávají své barvy po mnoho let, lahodí oku bohatostí vzorů a barev.
Ostatní informace ▪ Celková tloušťka: cca 12 mm ▪ Celková hmotnost: cca 2,4 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Marrakesh |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Červená | Krémová,Červená — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Marrakesh | Marrakesh — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |