Koberec MEFE 8731 Rozeta vintage - béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 991 Kč
Barva tohoto koberce z kolekce MEFE bude fantastickým doplňkem k světlým a tmavým barvám stěn. Koberec byl vyroben z polypropylenu, tj z materiálu, který je bezpečný pro alergiky a snadno se čistí. ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 991 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Barva tohoto koberce z kolekce MEFE bude fantastickým doplňkem k světlým a tmavým barvám stěn. Koberec byl vyroben z polypropylenu, tj z materiálu, který je bezpečný pro alergiky a snadno se čistí.
▪ Výška :. Cca 8mm a 13 mm
▪ Celková hmotnost :. od 1,50 kg / m2 do 2,0 kg / m2 (hmotnost se může lišit v závislosti na provedení)
▪ materiál 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Abstraktní vzory |
| Kolekce | Mefe |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Mefe | Mefe — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Abstraktní vzory | Orientální vzory,Abstraktní vzory — Moderní koberce |