Koberec NAIN Ornament, ramka 6635/51036 béž / bordo
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 069 Kč
Vlna je jeden z nejlepších materiálů, který je možné zvolit na výrobu koberce. Její vlastnosti jsou oceňovány již stovky let a pohodlí, které poskytuje během používání, je neocenitelné. Kolekce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 069 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vlna je jeden z nejlepších materiálů, který je možné zvolit na výrobu koberce. Její vlastnosti jsou oceňovány již stovky let a pohodlí, které poskytuje během používání, je neocenitelné. Kolekce koberců Nain je vyrobena ze 100% vlny. Díky tomu jsme dosáhli dokonalou rovnováhu mezi trochou luxusu dostupného pro každého a trvanlivostí koberce po mnoho let. Vlněné koberce si určitě zamilují lidé, kteří chtějí žít v souladu s přírodou. Neobvyklé vlastnosti přírodní vlny v kombinaci s krásnými vzory jsou jako stvořené pro vintage a BOHO interiéry. S dřevěným nábytkem vytvoří úžasné prostředí. Koberce z kolekce Nain jsou nejlepší volbou do ložnice nebo do obývacího pokoje. Koberec vyrobený z vlny může na začátku mírně pouštět prach - to je přirozená vlastnost tohoto materiálu. Ujišťujeme vás však, že to není nijak obtěžující nebo škodlivé. Vneste do svého interiéru trochu luxusu - díky vlněným kobercem je to možné velmi snadno. Mnohem vyšší kvalita ve srovnání se syntetickými koberci způsobí, že členové domácnosti budou po mnoho let potěšeni z pohodlí a měkkosti koberce.
▪ výška vlasu :. Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,60 kg / m2
▪ materiál 100% vlna
Parametry
| Barva | Bordová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Nain |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Bordová,Béžová | Bordová,Béžová — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Nain | Nain — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |