Koberec NAIN Ornament, vintage 7594/51655 béžový / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 069 Kč
Kolekce koberců NAIN je vyrobena ze 100% vlny. Vlněné koberce si jistě zamilují lidé, kteří chtějí žít v souladu s přírodou. Jedinečné přírodní vlastnosti vlny v kombinaci s krásnými klasickými vzory... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 069 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců NAIN je vyrobena ze 100% vlny. Vlněné koberce si jistě zamilují lidé, kteří chtějí žít v souladu s přírodou. Jedinečné přírodní vlastnosti vlny v kombinaci s krásnými klasickými vzory jsou ideální pro vintage a BOHO interiéry. S dřevěným nábytkem vytvoří nádherná aranžmá a zdůrazní teplo krbu. Koberce z kolekce NAIN jsou nejvhodnější do ložnice nebo obývacího pokoje. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,60 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory,Orientální vzory |
| Kolekce | Nain |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Modrá,Šedá | Béžová,Krémová,Modrá,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Nain | Nain — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Orientální vzory | Abstraktní vzory,Orientální vzory — Orientální koberce |