Koberec NOBLE 6773 45 Ornament vintage - šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 302 Kč
Koberce z kolekce NOBLE s jedinečným designem na doplnění každého bytového interiéru. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, což zaručuje snadnou údržbu a trvanlivost barev po dlouhá léta. ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 302 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce NOBLE s jedinečným designem na doplnění každého bytového interiéru. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, což zaručuje snadnou údržbu a trvanlivost barev po dlouhá léta.
▪ výška vlasu :. Cca 12 až 15 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,50kg / m2
▪ materiál 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Abstraktní vzory |
| Kolekce | Noble |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Noble | Noble — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Abstraktní vzory | Orientální vzory,Abstraktní vzory — Moderní koberce |