Koberec OMEGA AMALFI hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 16 289 Kč
Obývací pokoj je srdcem domova - místem setkání, odpočinku a pohody. Aby v ní panovala příjemná a uvolněná atmosféra, klíčovým prvkem je vhodně zvolený koberec. Vlněné koberce z kolekce OMEGA... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 16 289 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obývací pokoj je srdcem domova - místem setkání, odpočinku a pohody. Aby v ní panovala příjemná a uvolněná atmosféra, klíčovým prvkem je vhodně zvolený koberec. Vlněné koberce z kolekce OMEGA představují nadčasový doplněk, který do interiéru vnáší hřejivost, eleganci a styl. Jejich jemná struktura, kombinovaná s klasickými orientálními vzory a decentní barevností, je ideálním řešením pro milovníky vintage a retro designu. Vyrobeno ze 100% přírodní, obnovitelné vlny, tyto koberce jsou nejen estetickým, ale také ekologickým řešením pro Váš domov. Vlna jako přírodní materiál nabízí výjimečné vlastnosti - výborně izoluje teplo, tlumí hluk a zároveň pomáhá regulovat vlhkost v místnosti. Při nadbytku vlhkosti ji absorbuje a v případě suchého vzduchu ji opět uvolňuje zpět. Kolekce OMEGA tak nabízí nejen vizuálně krásný, ale i funkční prvek, který zpříjemní každý moment strávený ve vašem obývacím pokoji. ▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: 2,6 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
▪ Certifikát OEKO-TEX
Parametry
| Barva | Hnědá,Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Květované vzory |
| Kolekce | Omega |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 170x235 cm |
| šířka | 170 cm |
| délka | 235 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Hnědá,Béžová,Modrá | Hnědá,Béžová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 235 cm | 235 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Omega | Omega — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 170x235 cm | 170x235 cm — Orientální koberce |
| šířka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Květované vzory | Orientální vzory,Květované vzory — Orientální koberce |