Koberec Orient 002 hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 846 Kč
Kolekce koberců ORIENT přináší nadčasovou krásu inspirovanou orientálními vzory, které vnesou do vašeho interiéru nádech elegance a kulturního bohatství. Koberce jsou vyrobeny z kvalitního... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 846 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců ORIENT přináší nadčasovou krásu inspirovanou orientálními vzory, které vnesou do vašeho interiéru nádech elegance a kulturního bohatství. Koberce jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, který je znám svojí odolností, nenáročnou údržbou a dlouhou životností. K dispozici jsou ve více rozměrech - ideální pro každou místnost, od obývacího pokoje až po ložnici. Vybírat si můžete také z více barevných provedení, která se snadno kombinují s různými styly zařízení. ORIENT - krása tradice, kterou ocení i moderní domov.
▪ Výška vlasu: 14 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,60 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Orient |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x140 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 140 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá,Zelená | Béžová,Hnědá,Zelená — Orientální koberce |
| délka: 140 cm | 140 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Orient | Orient — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 70x140 cm | 70x140 cm — Orientální koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |