Koberec ORIENT 1043 zelený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 530 Kč
Tradiční koberec ORIENT je krásný koberec odkazující na orientální design. Orientální koberce se vyznačují zejména bohatou výzdobou s květinovými motivy a ornamenty a hustým, měkkým a krátkým vlasem.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 530 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční koberec ORIENT je krásný koberec odkazující na orientální design.
Orientální koberce se vyznačují zejména bohatou výzdobou s květinovými motivy a ornamenty a hustým, měkkým a krátkým vlasem. Perfektně se hodí do interiérů zařízených v klasickém stylu – vypadají skvěle zejména s masivním dřevěným nábytkem.
Koberec byl vyroben technikou soft heat set. K jeho výrobě byla použita vysoce kvalitní polypropylenová příze zušlechtěná tepelnou stabilizací. Vlákna se vyznačují výjimečnou měkkostí, vlas je hustý, a proto se tento koberec klamně podobá vlně. Neelektrizuje, má izolační vlastnosti - akustické i tepelné, lze snadno čistit vysáváním a mytím
šampony určenými na koberce. Zároveň si zachovává vysokou pevnost, odolnost a
odolnost vůči pomačkání, takže bude ozdobou místnosti po dlouhou dobu.
▪ Výška vlasu: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 2,60 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | ORIENT |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Zelená | Béžová,Zelená — Orientální koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: ORIENT | ORIENT — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |