Koberec Ottawa čtverce šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 423 Kč
Moderní koberce Ottawa jsou kolekcí vícebarevných koberců, jejichž vlas je vyroben z vysoce kvalitní tepelně fixované polypropylenové příze. Díky tomu jsou koberce odolné vůči zabarvení a deformaci,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 423 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní koberce Ottawa jsou kolekcí vícebarevných koberců, jejichž vlas je vyroben z vysoce kvalitní tepelně fixované polypropylenové příze. Díky tomu jsou koberce odolné vůči zabarvení a deformaci, lze je použít na podlahové topení. Bohatost vzorů a barev znamená, že moderní koberce Ottawa si najdou své místo téměř v každé místnosti vašeho bytu či domu. Skvěle se budou vyjímat v obýváku, ložnici nebo teenagerském pokoji. Moderní koberce Ottawa mají certifikát Oeko tex Standard 100.
Ostatní informace
Tloušťka: 8 mm
Celková hmotnost: cca 2,3 kg/m2
Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Ottawa |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x250 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Ottawa | Ottawa — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x250 cm | 80x250 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |