Koberec Ragotex Beluchi 88425 4989
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 20 693 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 20 693 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, neboť jejich extrémně husté rouno se neopotřebovává a je odolné vůči hnícení.
▪ výška: 6,25 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,05 kg/m2
▪ materiál: 100% viskóza
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | viskóza |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Beluchi |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 280x380 cm |
| šířka | 280 cm |
| délka | 380 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 380 cm | 380 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Beluchi | Beluchi — Orientální koberce |
| Materiál: viskóza | viskóza — Orientální koberce |
| Rozměr: 280x380 cm | 280x380 cm — Orientální koberce |
| šířka: 280 cm | 280 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |