Koberec Rio Cauto
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 844 Kč
Tento koberec je ideálním řešením pro každý interiér. Díky kvalitním materiálům je odolný, snadno se čistí a udržuje, což zaručuje pohodlné používání každý den. Široká nabídka vám poskytuje možnost... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 844 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec je ideálním řešením pro každý interiér. Díky kvalitním materiálům je odolný, snadno se čistí a udržuje, což zaručuje pohodlné používání každý den. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ Celková výška: 6 mm
▪ Celková hmotnost: 1,75 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá,Červená,Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Abstraktní vzory |
| Kolekce | Rio Cauto |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Modrá,Červená,Žlutá | Béžová,Modrá,Červená,Žlutá — Orientální koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Rio Cauto | Rio Cauto — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Orientální koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Abstraktní vzory | Orientální vzory,Abstraktní vzory — Orientální koberce |