Koberec ROXANNE 09
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 278 Kč
Koberce z kolekce ROXANNE jsou dokonalým řešením pro různé styly interiéru. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky nimž jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 278 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce ROXANNE jsou dokonalým řešením pro různé styly interiéru. K jejich výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, díky nimž jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. Ostatní informace
Výška vlasu: 9 mm
Materiál: 100% polypropylen
Celková hmotnost: 1,4 kg/m2
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Roxanne |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Roxanne | Roxanne — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |