Koberec Safir 201 krémový / světle béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 571 Kč
Koberce z kolekce SAFIR přinášejí do vašeho interiéru eleganci a originalitu v podobě abstraktních, moderních i orientálních vzorů, které zaujmou na první pohled. Díky široké škále designů si vybere... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 571 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce SAFIR přinášejí do vašeho interiéru eleganci a originalitu v podobě abstraktních, moderních i orientálních vzorů, které zaujmou na první pohled. Díky široké škále designů si vybere každý – od milovníků minimalismu až po nadšence klasiky. Vyrobeny jsou z kvalitního polypropylenu, který je znám svou odolností, snadnou údržbou a příjemným povrchem. Koberce se vyznačují vyšší hustotou tkaní, což jim dodává bohatý vzhled, delší životnost a lepší odolnost vůči opotřebení. Ideální volba pro obývací pokoje, ložnice či pracovní prostory, kde chcete spojit estetiku s funkčností. ▪ Celková výška: 10 mm
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 1,8 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 352 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Safir |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová,Vícebarevná | Béžová,Krémová,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Safir | Safir — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |