Koberec Samira New 12001-050 Beige
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 424 Kč
Koberec Samira New je skvělou volbou pro ty, kdo hledají klasický vzhled, který se hodí do tradičních nebo historických interiérů. Jeho hlavními přednostmi jsou cenová dostupnost, nenáročnost na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 424 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Samira New je skvělou volbou pro ty, kdo hledají klasický vzhled, který se hodí do tradičních nebo historických interiérů. Jeho hlavními přednostmi jsou cenová dostupnost, nenáročnost na údržbu a široká nabídka rozměrů, které umožňují přizpůsobit jej různým potřebám. Tento koberec vyniká jednoduchostí a elegancí, čímž se stává ideálním doplňkem do každého domova.
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková výška: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 1,40 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Samira New |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x110 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 110 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Hnědá | Krémová,Hnědá — Orientální koberce |
| délka: 110 cm | 110 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Samira New | Samira New — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x110 cm | 60x110 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |