Koberec Shaggy Pulpy 557 žlutý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 707 Kč
Obohaťte svůj obývací pokoj o útulný koberec s vysokým vlasem z naší kolekce Pulpy. Jeho všestranný design činí z koberce dokonalou dekoraci bez ohledu na to, jaký styl preferujete. Je univerzálně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 707 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Obohaťte svůj obývací pokoj o útulný koberec s vysokým vlasem z naší kolekce Pulpy. Jeho všestranný design činí z koberce dokonalou dekoraci bez ohledu na to, jaký styl preferujete. Je univerzálně použitelný a díky jemným barvám se snadno kombinuje s ostatními bytovými doplňky.
▪ Výška vlasu: 30 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,80 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Pulpyshaggy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x300 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Žlutá | Žlutá — Moderní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Pulpyshaggy | Pulpyshaggy — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x300 cm | 80x300 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |