Koberec shaggy Tango trojúhelníky modro - krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 279 Kč
Koberce Tango jsou dalším designovým a barevným návrhem našich oblíbených shaggy koberců. Hustě tkané rouno o tloušťce 30 mm činí koberec mimořádně hustým a nadýchaným. Koberce z kolekce Tango... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 279 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Tango jsou dalším designovým a barevným návrhem našich oblíbených shaggy koberců. Hustě tkané rouno o tloušťce 30 mm činí koberec mimořádně hustým a nadýchaným. Koberce z kolekce Tango dokonale doplní dekor téměř každé místnosti v našem domě či bytě. Skvěle se budou hodit do obývacího pokoje či jídelny, v ložnici budou tou pravou masáží pro nohy a v dětském pokoji se určitě stanou oblíbeným místem ke hraní našich dětí.
Ostatní informace
Tloušťka vlasu: 30 mm
Celková hmotnost: cca 2,2 kg/m2
Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Tango |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x250 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Tyrkysová | Krémová,Modrá,Tyrkysová — Shaggy Koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: Tango | Tango — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 80x250 cm | 80x250 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Shaggy Koberce |