Koberec SIZAL SION tropic 2837 ecru/růž
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 774 Kč
Kusový koberec s moderním designem vhodný do interiéru i exteriéru. Charakteristický je zejména svou vysokou trvalostí barev. ▪ výška: 7 mm ▪ Celková hmotnost:. Cca 1,6 kg/m2 ▪ materiál 100%... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 774 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec s moderním designem vhodný do interiéru i exteriéru. Charakteristický je zejména svou vysokou trvalostí barev.
▪ výška: 7 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,6 kg/m2
▪ materiál 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Růžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Sizal Sion |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x200 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Růžová,Krémová | Růžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sizal Sion | Sizal Sion — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Moderní koberce |
| Rozměr: 70x200 cm | 70x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |