Koberec Sloan stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 327 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 327 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ výška: 4 mm
▪ materiál: 55% bavlna 45% vlna
▪ hmotnost: 2 kg / m2
Parametry
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | bavlna,vlna |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Sloan |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 66x200 cm |
| šířka | 66 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Stříbrná | Stříbrná — Moderní koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Sloan | Sloan — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,vlna | bavlna,vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 66x200 cm | 66x200 cm — Moderní koberce |
| šířka: 66 cm | 66 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |