Koberec šňůrkový SIZAL PATIO ploské tkaní 3069 koniczyna marokánská - mořský modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 513 Kč
Šňůrkový koberec z kolekce PATIO sizal s atraktivním designem vhodný do interiéru i do exteriéru. Snadno se čistí a zachová barvy po dlouhou dobu. ▪ Výška 6 mm ▪ Celková hmotnost:. Cca 1 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 513 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šňůrkový koberec z kolekce PATIO sizal s atraktivním designem vhodný do interiéru i do exteriéru. Snadno se čistí a zachová barvy po dlouhou dobu.
▪ Výška 6 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1 kg/m2
▪ Materiál 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Vnější,Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Patio |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 78x150 cm |
| šířka | 78 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Venkovní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Venkovní koberce |
| Barva: Modrá | Modrá — Venkovní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Venkovní koberce |
| Kolekce: Patio | Patio — Venkovní koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Venkovní koberce |
| Rozměr: 78x150 cm | 78x150 cm — Venkovní koberce |
| šířka: 78 cm | 78 cm — Venkovní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Venkovní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Venkovní koberce |
| Umístění: Vnější,Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj | Vnější,Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj — Venkovní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Venkovní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Venkovní koberce |