Koberec SPRING 20411558 linie, ramka - béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 592 Kč
Kolekce SPRING s efektivními vzory bude krásně vypadat v každém interiéru. Je vyrobena z materiálu, který je velmi kvalitní. Výška vlasu: 6 mm Materiál: 100% polypropylen Váha: 1,10 kg / m2 Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 592 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce SPRING s efektivními vzory bude krásně vypadat v každém interiéru. Je vyrobena z materiálu, který je velmi kvalitní.
Výška vlasu: 6 mm
Materiál: 100% polypropylen
Váha: 1,10 kg / m2
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | SPRING |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: SPRING | SPRING — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |