Koberec SPRING H172A tmavě modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 762 Kč
Koberce SPRING osloví lidi, kteří hledají měkké a na dotyk příjemné koberce. Tyto koberce jsou vyrobeny z nejkvalitnější příze z polypropylenu Frise. Jsou odolné a snadno se udržují v čistotě.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 762 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce SPRING osloví lidi, kteří hledají měkké a na dotyk příjemné koberce. Tyto koberce jsou vyrobeny z nejkvalitnější příze z polypropylenu Frise. Jsou odolné a snadno se udržují v čistotě. Kolekce obsahuje širokou škálu velikostí a barevných provedení.
Výška vlasu: 9 mm
Materiál: 100% polypropylen
Váha: 1,40 kg / m2
Parametry
| Barva | Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Spring |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 70x250 cm |
| šířka | 70 cm |
| délka | 250 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Modrá,Šedá | Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 250 cm | 250 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Spring | Spring — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 70x250 cm | 70x250 cm — Moderní koberce |
| šířka: 70 cm | 70 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |