Koberec Super Rose 1898A ornament květinový, červený/krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 271 Kč
Koberce z kolekce Super Rose jsou módní doplňky, bohatě zdobené ornamentálními vzory. Vlas je utkaný z polypropylenových vláken. Kolekce Super Rose zahrnuje motivy inspirované tradičními východními... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 271 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Super Rose jsou módní doplňky, bohatě zdobené ornamentálními vzory. Vlas je utkaný z polypropylenových vláken. Kolekce Super Rose zahrnuje motivy inspirované tradičními východními ornamenty.
Parametry
Materiál: 100% polypropylen
Celková tloušťka: 12 mm
Celková hmotnost: 2850 g/m2
Parametry
| Barva | Krémová,Červená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Super Rose |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Červená | Krémová,Červená — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Super Rose | Super Rose — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |