Koberec SUPERIOR Piemonte rozeta béžový / granátový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 26 660 Kč
Nová kolekce SUPERIOR je exkluzivní řadou vysoce kvalitních vlněných koberců. Díky orientálnímu designu dokonale ladí s klasickým designem interiéru. Nejnovější technologie použitá při jejich výrobě... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 26 660 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nová kolekce SUPERIOR je exkluzivní řadou vysoce kvalitních vlněných koberců. Díky orientálnímu designu dokonale ladí s klasickým designem interiéru. Nejnovější technologie použitá při jejich výrobě činí každý detail vzoru dokonale viditelným a koberec je mimořádně ušlechtilý a hustý. Díky vysoké hustotě se koberce z kolekce SUPERIOR vyznačují mimořádnou trvanlivostí a bezkonkurenční odolností vůči hnícení. ▪ Výška: cca 8 mm
▪ Celková hmotnost: cca 3,70 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Superior |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 170x235 cm |
| šířka | 170 cm |
| délka | 235 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Modrá | Béžová,Modrá — Orientální koberce |
| délka: 235 cm | 235 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Superior | Superior — Orientální koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Orientální koberce |
| Rozměr: 170x235 cm | 170x235 cm — Orientální koberce |
| šířka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |