Koberec Tesoro Cortona
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 485 Kč
Kolekce koberců Tesoro je dokonalým spojením elegance a funkčnosti. Tyto koberce jsou vyrobeny z kombinace polyesteru a polypropylenu, což jim dodává výjimečnou měkkost, barevnou stálost a dlouhou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 485 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Tesoro je dokonalým spojením elegance a funkčnosti. Tyto koberce jsou vyrobeny z kombinace polyesteru a polypropylenu, což jim dodává výjimečnou měkkost, barevnou stálost a dlouhou životnost. Polyester zajišťuje jemný povrch, odolnost vůči skvrnám a luxusní vzhled, zatímco polypropylen přidává pevnost a stabilitu. Koberce z kolekce Tesoro jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým interiérovým stylům. Jsou vhodné také pro místnosti s podlahovým topením. Tato kolekce je ideální volbou do ložnic, obývacích pokojů či šatníků, přičemž poskytuje tepelný komfort a pohodlí při chůzi. Koberce Tesoro jsou nejen estetické, ale také praktické a jednoduché na údržbu, což z nich činí skvělou investici do vašeho domova. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková váha: 1,8 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 360 000 bodů/m²
▪ Materiál: 90% polyester, 10% polypropylen
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Béžová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Tesoro |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Vícebarevná | Béžová,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Tesoro | Tesoro — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |