Koberec TINE 75426A pařez - krém / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 348 Kč
Jedinečný koberec TINE s originálním designem, který vašemu interiéru dodá styl a ozvláštnit ho. Je vyroben z kvalitního materiálu a jeho údržba je snadná. ▪ tloušťka: cca 8 mm ▪ hmotnost: cca 1,60... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 9 348 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jedinečný koberec TINE s originálním designem, který vašemu interiéru dodá styl a ozvláštnit ho. Je vyroben z kvalitního materiálu a jeho údržba je snadná.
▪ tloušťka: cca 8 mm
▪ hmotnost: cca 1,60 kg / m2 až 2,20 kg / m2 (hmotnost se může lišit v závislosti na provedení)
▪ materiál 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Tine |
| Tvar | Atyp |
| Rozměr | 195x290 cm |
| šířka | 195 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Krémová | Šedá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 290 cm | 290 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Tine | Tine — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 195x290 cm | 195x290 cm — Moderní koberce |
| šířka: 195 cm | 195 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Atyp | Atyp — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |