Koberec Versage 2301A Ornament černý / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 219 Kč
Klasické koberce z kolekce VERSAGE jsou velice dobrou volbou. Krásná paleta barev harmonicky zkombinovaná v kombinaci s klasickým dekorativním motivem dodá interiéru vyniknout prestiži a luxusu.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 219 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Klasické koberce z kolekce VERSAGE jsou velice dobrou volbou. Krásná paleta barev harmonicky zkombinovaná v kombinaci s klasickým dekorativním motivem dodá interiéru vyniknout prestiži a luxusu. Koberce dokonale ladí se stylovým a klasickým nábytkem. Současný design však stále častěji navrhuje spojit tradici s moderností. Takto budou Vaše domovy originální a jedinečné.
▪ Výška vlasu: 14 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,20 kg/m2
▪ Materiál: polypropylen, polyester
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Versage |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x190 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Šedá,Krémová,Černá | Šedá,Krémová,Černá — Orientální koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Versage | Versage — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 140x190 cm | 140x190 cm — Orientální koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |