Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1883 Julie naturální / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 347 Kč
Kolekce Kollektion 1883 nabízí koberce, které jsou ideální do vnitřního i vnějšího prostředí. Skvěle zvýrazní obývací pokoj a jsou perfektním poutačem pozornosti na terase. S atraktivním designem a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 8 347 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Kollektion 1883 nabízí koberce, které jsou ideální do vnitřního i vnějšího prostředí. Skvěle zvýrazní obývací pokoj a jsou perfektním poutačem pozornosti na terase. S atraktivním designem a měkkou strukturou se stávají krásnou ozdobou. Vnější koberce jsou ploše tkané, robustní, odolné vůči povětrnostním vlivům a odpuzující nečistoty, což zaručuje jejich dlouhou životnost a snadnou údržbu.Specifikace:
▪ Materiál: 81% polypropylen, 19% polyester
▪ Celková tloušťka: 4 mm
▪ Hmotnost: 1,35 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Béžová,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Collection 1883 |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Vícebarevná | Béžová,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Collection 1883 | Collection 1883 — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Orientální koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |