Koberec VINTAGE MODERN K tyrkys MULTI
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 27 655 Kč
Jedinečný kvalitní koberec vhodný do jakéhokoli typu interiéru. ▪ Materiál: 80% vlna 20% bavlna ▪ Celková hmotnost: Cca 1,20kg/m2 ▪ Výška vlasu: 5 mm
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 27 655 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jedinečný kvalitní koberec vhodný do jakéhokoli typu interiéru.
▪ Materiál: 80% vlna 20% bavlna
▪ Celková hmotnost: Cca 1,20kg/m2
▪ Výška vlasu: 5 mm
Parametry
| Barva | Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,vlna |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Vintage Modern |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Tyrkysová | Tyrkysová — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Vintage Modern | Vintage Modern — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,vlna | bavlna,vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |