Koberec VISTA 04 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 912 Kč
Koberce z kolekce Vista jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním stylu. Na jejich výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně barvy a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 912 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Vista jsou dokonalým řešením pro pokoje zařízené v moderním stylu. Na jejich výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, díky kterým jsou odolné vůči oděru, změně barvy a deformaci. Koberce z této série jsou skvělým řešením do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyne.
Výška vlasu: 13 mm
Materiál: 100% polypropylen
Váha: 2,50 kg / m2
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory,Abstraktní vzory |
| Kolekce | Vista |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Vista | Vista — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Orientální vzory,Abstraktní vzory | Orientální vzory,Abstraktní vzory — Moderní koberce |