Metrážový koberec Olympic 2814 rozměr š.400 x d.248 cm MB
Výrobce: Timzo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 190 Kč
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Parametry
| Zátěžová třída | 22 - domácnost, střední zátěž |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Využití | Kuchyně |
| Typ koberce | Smyčkový |
| Výška vlasu | 6 mm |
| Celková váha | 2 100 g/m2 |
| Podklad | Filc |
| Celková výška | 10 mm |
| Materiál | Polypropylen |
| Rozměr | 400x248 cm |
| Šířka | 400 cm |
| Délka | 248 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Výprodej |
|---|---|
| Výrobce: Timzo | Timzo — Výprodej |
| Barva: Béžová | Béžová — Výprodej |
| Celková váha: 2 100 g/m2 | 2 100 g/m2 — Výprodej |
| Celková výška: 10 mm | 10 mm — Výprodej |
| Délka: 248 cm | 248 cm — Výprodej |
| Materiál: Polypropylen | Polypropylen — Výprodej |
| Podklad: Filc | Filc — Výprodej |
| Rozměr: 400x248 cm | 400x248 cm — Výprodej |
| Šířka: 400 cm | 400 cm — Výprodej |
| Typ koberce: Smyčkový | Smyčkový — Výprodej |
| Výška vlasu: 6 mm | 6 mm — Výprodej |
| Využití: Kuchyně | Kuchyně — Výprodej |
| Zátěžová třída: 22 - domácnost, střední zátěž | 22 - domácnost, střední zátěž — Výprodej |