Plážové lehátko se stříškou a funkcí vozíku, 150 x 60 x 90cm
Výrobce: Garthen
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 707 Kč
S tímto praktickým lehátkem si můžete zkrášlit terasu, balkon, saunu, wellness nebo zahradu. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, pro použití u bazénu nebo pro kempování. Lze jej použít také jako... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 707 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
S tímto praktickým lehátkem si můžete zkrášlit terasu, balkon, saunu, wellness nebo zahradu. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, pro použití u bazénu nebo pro kempování. Lze jej použít také jako pomůcku pro přepravu plážového náčiní. Sluneční clonu lze podle potřeby plynule nastavovat, aby nedošlo k úpalu. Vysoce kvalitní rám , rychleschnoucí lehací plocha odolná proti roztržení, praktický relaxační polštářek pod hlavu pro příjemné ležení, to vše jsou vlastnosti tohoto lehátka. Příjemné pohodlí při ležení zajišťuje opěradlo nastavitelné v pěti směrech s praktickou přihrádkou ze síťoviny. Prostorově úsporné skládání - snadná přeprava díky 2 stabilním kolečkům.
Technické údaje:
celkové rozměry: 150 x 60 x 90 cm (d x š x v)
rozměry čalounění: 110 x 52 cm
materiál potahu: polyester
materiál rámu: hliník
opěrka hlavy: 24 x 14 x 4 cm
plocha opěradla: 45 x 52 cm - nastavitelná v 5 směrech
plocha pro odpočinek nohou: 65 x 52 cm
velikost stříšky: 50 x 40 cm
2 plastová kolečka
nosnost lehátka: přibližně 100 kg
nosnost jako vozík: 20 kg
ve složeném stavu: 113 cm x 63 cm x 21 cm (d x š x v)
Obsah balení:
1 x zahradní lehátko s opěrkou hlavy, kolečky a sluneční stříškou
Parametry
| Výška | 90 cm |
|---|---|
| Změna polohy | Ano |
| Délka | 150 cm |
| Druh materiálu | polyester, hliník |
| Skládací | Ano |
| Výrobce | Garthen |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka | 60 cm |
| Nosnost | 100 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní lehátka |
| Délka: 150 cm | 150 cm — Zahradní lehátka |
| Druh materiálu: polyester, hliník | polyester, hliník — Zahradní lehátka |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Zahradní lehátka |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní lehátka |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Zahradní lehátka |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní lehátka |
| Výrobce: Garthen | Garthen — Zahradní lehátka |
| Výška: 90 cm | 90 cm — Zahradní lehátka |
| Změna polohy: Ano | Ano — Zahradní lehátka |