Skládací lehátko, béžová, přenosná taška
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 780 Kč
Relaxační lehátko nabízí maximální flexibilitu, je praktické, pohodlné, stabilní, robustní, odolné proti povětrnostním vlivům, lehké a odolné. Ideální pro rybaření, kempování, kempování a pikniky, na... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 780 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Relaxační lehátko nabízí maximální flexibilitu, je praktické, pohodlné, stabilní, robustní, odolné proti povětrnostním vlivům, lehké a odolné. Ideální pro rybaření, kempování, kempování a pikniky, na festivaly, akce nebo jednoduše jako pohodlné bazénové lehátko nebo skládací lehátko na balkón. Lehátko je skládací a snadno se přenáší, rychle sestaví a je připraveno k použití a stejně rychle se zase sbalí. Díky praktické odolné tašce na přenášení lze lehátko vzít kamkoli. Skládací lehátko je vyrobeno z robustní trubkové oceli, se stabilními a protiskluzovými nožičkami a také z voděodpudivé, odolné polyesterové tkaniny 600D a unese až 100 kg.
Technické údaje:
barva: béžová
hmotnost: cca 7 kg
potah: 600D polyester
materiál rámu: ocel s práškovým nástřikem
tloušťka trubky: 16 mm
rozměry v rozloženém stavu: 187,5 x 69 cm (d x š)
rozměry ve složeném stavu: 105 x 19 x 19 cm (d x š x h)
výška sedu/lehu: cca 38 cm
rozměry sedáku: cca 58 x 58 cm
nosnost: do 100 kg
Obsah balení:
1 x lehátko
Parametry
| Výška | 38 cm |
|---|---|
| Změna polohy | Ne |
| Délka | 187.5 cm |
| Druh materiálu | ocel/polyester |
| Skládací | Ano |
| Výška sedáku | 38 cm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Šířka | 69 cm |
| Nosnost | 100 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Délka: 187.5 cm | 187.5 cm — Zahradní lehátka |
| Druh materiálu: ocel/polyester | ocel/polyester — Zahradní lehátka |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Zahradní lehátka |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Zahradní lehátka |
| Šířka: 69 cm | 69 cm — Zahradní lehátka |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní lehátka |
| Výška: 38 cm | 38 cm — Zahradní lehátka |
| Výška sedáku: 38 cm | 38 cm — Zahradní lehátka |
| Změna polohy: Ne | Ne — Zahradní lehátka |