Skládací lehátko, šedé, polyester, 182 x 60 x 30 cm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 807 Kč
Skládací lehátko s příjemným komfortem ležení a polštářem je polohovatelné v 5 úrovních, je potaženo voděodolným polyesterem v šedé barvě, který se snadno udržuje. Robustní ocelový trubkový rám se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 807 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Skládací lehátko s příjemným komfortem ležení a polštářem je polohovatelné v 5 úrovních, je potaženo voděodolným polyesterem v šedé barvě, který se snadno udržuje. Robustní ocelový trubkový rám se čtyřmi nohami je extrémně robustní. Protiskluzové nožičky s ochrannými krytkami proti poškrábání zajišťují stabilní držení, ať už na louce, v písku nebo na betonu. Zahradní lehátko lze během chvilky složit a lze jej tedy uložit, abyste ušetřili místo. Lze jej také snadno vzít kamkoli a přemístit podle potřeby. Lehátko je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Ať už u bazénu, na zahradě, u bazénu, v sauně, na balkoně, u bazénu nebo jen tak pro relaxaci po masáži.
Technické údaje:
rozměry: 182 x 60 x 30 cm
opěrka: cca 62 cm
rozměry ve složeném stavu: cca 70 x 60 cm
materiál potahu: polyester 600D
barva: šedá
materiál rámu: ocelová trubka práškově lakovaná Ø 22 mm
nastavitelné: v 5 směrech
nosnost: 110 kg
Obsah balení:
1 x skládací lehátko
Parametry
| Výška | 30 cm |
|---|---|
| Změna polohy | Ano |
| Délka | 182 cm |
| Druh materiálu | polyester, ocel |
| Skládací | Ano |
| Hmotnost | 7 kg |
| Šířka | 60 cm |
| Nosnost | 110 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní lehátka |
|---|---|
| Délka: 182 cm | 182 cm — Zahradní lehátka |
| Druh materiálu: polyester, ocel | polyester, ocel — Zahradní lehátka |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Zahradní lehátka |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Zahradní lehátka |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Zahradní lehátka |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní lehátka |
| Výška: 30 cm | 30 cm — Zahradní lehátka |
| Změna polohy: Ano | Ano — Zahradní lehátka |