Plážové skládací křeslo, PVC, modrá-zelená
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 626 Kč
Toto praktické plážové křeslo můžete využít i na terase, na balkóně, u bazénu nebo při kempování. Je lehké a má pohodlnou výšku sedu. Díky skládací funkci lze židli snadno uložit do karavanu, kůlny... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 626 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Toto praktické plážové křeslo můžete využít i na terase, na balkóně, u bazénu nebo při kempování. Je lehké a má pohodlnou výšku sedu. Díky skládací funkci lze židli snadno uložit do karavanu, kůlny nebo sklepa, abyste ušetřili místo, to je ideální pro dovolenou na pláži nebo v kempu.
Technické údaje:
materiál potahu: PVC 600x300D
materiál rámu: ocel
barva rámu: zelená (práškové lakování)
barva potahu: modrá
rozměry: cca 60 x 51,5 x 44 cm (v x š x h)
výška sedáku: cca 14 cm
sedák: cca 27 x 47 cm (d x š)
hliníkový rám: 19 x 0,8 mm
nosnost: cca 110 kg
Obsah balení:
1 x plážové křeslo
Parametry
| Rozměry | 60 x 51.5 x 44 cm |
|---|---|
| Výška sedáku | 14 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Druh materiálu | ocel/PVC |
| Šířka | 51.5 cm |
| Polohovatelné | Ne |
| Výška | 60 cm |
| Campingové židle | Ano |
| Skládací | Ano |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Barva | modrá |
| Dětské | Ne |
| Hmotnost | 3.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| Barva: modrá | modrá — Zahradní židle a křesla |
| Campingové židle: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Dětské: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Druh materiálu: ocel/PVC | ocel/PVC — Zahradní židle a křesla |
| Hloubka sedáku: 47 cm | 47 cm — Zahradní židle a křesla |
| Hmotnost: 3.5 kg | 3.5 kg — Zahradní židle a křesla |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Zahradní židle a křesla |
| Polohovatelné: Ne | Ne — Zahradní židle a křesla |
| Rozměry: 60 x 51.5 x 44 cm | 60 x 51.5 x 44 cm — Zahradní židle a křesla |
| Šířka: 51.5 cm | 51.5 cm — Zahradní židle a křesla |
| Skládací: Ano | Ano — Zahradní židle a křesla |
| Výška: 60 cm | 60 cm — Zahradní židle a křesla |
| Výška sedáku: 14 cm | 14 cm — Zahradní židle a křesla |