Protiskluzový koberec POLAR béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 795 Kč
Dopřejte svému interiéru nadčasový styl a maximální pohodlí s fleecovým kobercem Polar v elegantní barvě, který je vyroben z kvalitního polyesteru s krátkým, hustým a nadýchaným vlasem. Tento... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 795 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopřejte svému interiéru nadčasový styl a maximální pohodlí s fleecovým kobercem Polar v elegantní barvě, který je vyroben z kvalitního polyesteru s krátkým, hustým a nadýchaným vlasem. Tento minimalistický a jednobarevný koberec oživí každou místnost, dodá jí útulnou atmosféru a zároveň poskytne příjemný pocit při chůzi či relaxaci. Díky své tloušťce přibližně 10 mm účinně chrání před chladem, přičemž pružný a odolný vlas si dlouhodobě zachovává svůj tvar a vzhled. Koberec je antialergický, nepodporuje množení roztočů ani alergenů, snadno se udržuje v čistotě a jeho protiskluzový spodní povrch zajišťuje stabilitu na podlaze. Je ideální do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje, kde poskytuje měkký a bezpečný povrch, zvyšuje komfort bydlení a zároveň slouží jako stylový doplněk, který harmonicky doplňuje interiér a vytváří pocit tepla a pohodlí. ▪ Celková výška: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 1,10 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | polar |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x300 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Plyšové koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: polar | polar — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 200x300 cm | 200x300 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |