Protiskluzový koberec POSH Shaggy černý plyš
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 339 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách a velikostech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec, který se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 339 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách a velikostech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
Koberec lze prát v pračce.
▪ výška: 20 mm
▪ materiál: 100% polyester
▪ hmotnost: 1,40 kg / m2
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Posh |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Černá | Černá — Plyšové koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: Posh | Posh — Plyšové koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Plyšové koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |