Protiskluzový koberec ALPACA šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 619 Kč
Dopřejte svému interiéru styl, pohodlí a funkčnost s kobercem Alpaca, který je vyroben z kvalitního polyesteru s hustým a nadýchaným vlasem o výšce 15 mm. Tento elegantní jednobarevný koberec dodává... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 619 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopřejte svému interiéru styl, pohodlí a funkčnost s kobercem Alpaca, který je vyroben z kvalitního polyesteru s hustým a nadýchaným vlasem o výšce 15 mm. Tento elegantní jednobarevný koberec dodává prostoru moderní a nadčasový vzhled, přičemž jeho měkký a příjemný povrch poskytuje maximální pohodlí při chůzi, sezení. Díky antialergickým vlastnostem nepodporuje hromadění roztočů ani alergenů, je odolný vůči oděru, vyblednutí a deformaci, čímž si zachovává svůj vzhled dlouhá léta, a zároveň se snadno udržuje pravidelným vysáváním. Protiskluzový spodní povrch zvyšuje bezpečnost při používání a koberec je vhodný i pro podlahové topení. Poskytuje tepelnou i zvukovou izolaci, zlepšuje akustiku místnosti a pomáhá udržovat příjemnou teplotu po celý rok. Koberec Alpaca je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje, kde vytváří útulnou atmosféru, poskytuje bezpečný a měkký povrch pro děti a zároveň slouží jako stylový doplněk, který sjednocuje interiér a dodává mu pocit luxusu a pohodlí.▪ Výška vlasu: 15 mm
▪ Celková výška: 20 mm
▪ Celková hmotnost: 1,15 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | ALPACA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Plyšové koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Plyšové koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Plyšové koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Plyšové koberce |
| Kolekce: ALPACA | ALPACA — Plyšové koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Plyšové koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Plyšové koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Plyšové koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Plyšové koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Plyšové koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Plyšové koberce |